ARCHIWUM OGŁOSZEŃ RÓŻNYCH

 °Ogłoszenia z 2002 roku°
Sklep - sprzęt rehabilitacyjny ++ części samochodowe ++

TANIO!!! sprzedam ksiazki - ELEKTRONIKA

Ogłoszenia: / Ogłoszenia 2002-11 / TANIO!!! sprzedam ksiazki - ELEKTRONIKA
Autor Wiadomość
Mariusz Oleszczuk

dodane: 26 Lis 2002 07:54:28



Witam,

==========================================================
do sprzedania ksiazki w zestawach tematycznych - rowniez
mozliwosc dowolnego wyboru
==========================================================

zestaw 1:
1.Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz układy scalone - Dieter Nuhrmann,
wyd. WKŁ 1985 - stan dobry (335 stron)
2.Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz technika cyfrowa - Dieter
Nuhrmann, wyd. WKŁ 1986 - stan dobry (320 stron)
3.Elektroniczne urządzenia powszechnego użytku - Zdzisław Karkowski, wyd.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1987 - stan bardzo dobry (310 stron)
4.Przewodnik po elektronice - M.Rusek, R.Ćwirko, W.Marciniak, wyd. WNT
1986 - stan dobry (280 stron)
5.Magnetofony i gramofony cyfrowe - B.Urbański, wyd. WKŁ 1989 - stan bardzo
dobry (180stron)
6.Kasety magnetofonowe i magnetowidowe - Barbara Iwanicka, Edmund Koprowski,
wyd. WKŁ 1988 - stan dobry (230 stron)
7.Leksykon techniki hi-fi i video - J.Auerbach, wyd. WKŁ 1984 - stan średni
(240 stron)

cena łączna za zestaw: 39 zł
==========================================================

zestaw 2:
1.Analogowe układy scalone - M.Nadachowski, Z.Kulka, wyd. WKŁ 1985 - stan
średni (zniszczona okładka, 650 stron)
2.Układy półprzewodnikowe - Ulrich Tietze, Christoph Schenk, wyd. WNT 1987 -
stan bardzo dobry (750 stron, twarda płócienna okładka)
3.Wzmacniacze operacyjne teoria i projektowanie - D.J.Połonnikow, wyd. WNT
1987 - stan bardzo dobry (260 stron)

cena łączna za zestaw: 39 zł
==========================================================

zestaw 3:
1.Diody i tyrystory w pytaniach i odpowiedziach - S.Januszewski, H.Świątek,
wyd. WNT 1984 - stan bardzo dobry (220 stron)
2.Heterozłącza półprzewodnikowe - Marian A.Herman, wyd. PWN 1987 - stan
bardzo dobry (405 stron)
3.Modele elementów pólprzewodnikowych - Wiesław Marciniak, wyd. WNT 1985 -
stan bardzo dobry (260 stron, twarda płócienna okładka)
4.Podzespoły elektroniczne półprzewodniki poradnik - Janusz Borczyński,
Piotr Dumin, Andrzej Milczewski, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo ndobry (590
stron)
5.Przyrządy elektronowe - H.Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas, wyd.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan bardzo dobry (160 stron)
6.Niskowymiarowe przewodniki organiczne - Andrzej Graja, wyd. WNT 1989 -
stan bardzo dobry (320 stron)
7.Elementy półprzewodnikowe - Krzysztof Bracławski, Antoni Siennicki, wyd.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan dobry (315 stron)

cena łączna za zestaw: 39 zł
==========================================================

zestaw 4:
1.Technika odbioru radiowego - Miernictwo - Wilhelm Rotkiewicz, Piotr
Rotkiewicz, wyd. WNT 1962 - stan dobry (490 stron, twarda, płócienna oprawa)
2.Podręcznik metrologii tom II podstawy praktyczne - P.H.Sydenham, wyd. WKŁ
1990 - stan bardzo dobry (790 stron, twarda, płócienna oprawa)
3.Pomiary przyrzadów półprzewodnikowych -J.Kołodziejski, L.Spiralski,
E.Stolarski, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo dobry (700 stron, twarda, płócienna
oprawa)
4.Miernictwo tranzystorowe - Edward Stolarski, wyd. WNT 1984 - stan bardzo
dobry (290 stron)
5.Miernictwo elektroniczne - Zdzisław Karkowski, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1982 - stan dobry (350 stron)

cena łączna za zestaw: 49 zł
==========================================================

zestaw 5:
1.Naprawa i strojenie odbiorników telewizji kolorowej - S.A.Jeliaszkiewicz,
wyd. WKŁ 1986 - stan bardzo dobry (stron 370)
2.Kineskopy kolorowe i ich zespoły - Jerzy Kania, wyd. WKŁ 1988 - stan
bardzo dobry (stron 350)
3.Naprawa odbiorników telewizyjnych - Leopold B.Witkowski, wyd. WKŁ 1986 -
stan bardzo dobry (stron 300 + schematy, format A4)

cena łączna za zestaw: 39 zł
==========================================================

zestaw 6:
1.Naprawa kalkulatorów i zegarków elektronicznych - Bogdan Sosiński, wyd.
WNT 1986 - stan średni (ślady używania, 110 stron, format A4)
2.Naprawa magnetofonów - Bolesław Urbański, wyd. WNT 1987 - stan średni
(ślady używania, stron 90 + schematy, format A4)
3.Warsztat napraw sprzętu elektronicznego - Bogdan Sosiński, Andrzej
Andrzejewski, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 85, format A4)

cena łączna za zestaw: 29 zł
==========================================================

zestaw 7:
1.Radioelektronika dla praktyków - Tadeusz Masewicz, wyd. WKŁ 1986 - stan
średni (zniszczona okładka, 620 stron)
2.Pracownia krótkofalowca - Wiktor Chojnacki, wyd. WKŁ 1986 - stan dobry
(390 stron)
3.Układy scalone w sprzęcie elektroakustycznym - Cezary Rudnicki, wyd.
NOT-SIGMA 1987 - stan dobry (220 stron)

cena łączna za zestaw: 19 zł
==========================================================

zestaw 8:
1.Układy automatyki cyfrowej - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1984 - stan dobry (stron 125)
2.Systemy techniki cyfrowej - Krzysztof Sacha, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1988 - stan bardzo dobry (stron 250)
3.Przewodnik po technice mikrokomputerowej - Krzyszto Sacha, Piotr
Misiurewicz, Tomasz Kręglewski, wyd. WNT 1988 - stan bardzo dobry (stron
125)
4.Systemy mikrokomputerowe - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1987 - stan dobry (stron 170)
5.Maszyny cyfrowe i ich zastosowanie - pod redakcją Zdzisława Hellwiga, wyd.
Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne 1975 - stan bardzo dobry (stron 470,
twarda, płócienna okładka)
6.Mikrokomputery poradnik -Herwig Feichtinger, wyd. WKŁ 1998 - stan dobry
(stron 610, twarda, płócienna okładka)

cena łączna za zestaw: 39 zł
==========================================================

zestaw 9:
1.Montaż elementów elektronicznych na płytkach drukowanych -
A.Baldwin-Ramult, K.Jeleń, Henryk Oleksy, A.Szyszkowski, wyd. WKŁ 1984 -
stan dobry (340 stron)
2.Złącza sprzętu elektronicznego - S.Stępień, R.Ziółkowski, M.Rozwadowski,
wyd. WKŁ 1981 - stan bardzo dobry (220 stron)
3.Technologia dla elektroników - Stefan Okoniewski, wyd. Wydawnictwa Szkolne
i Pedagogiczne 1980 - stan dobry (170 stron)
4.Odprowadzanie ciepła z przyrządów półprzewodnikowych - T.Pelc,
J.Borczyński, wyd. WKŁ 1986 - stan bardzo dobry (300 stron)

cena łączna za zestaw: 29 zł
==========================================================

zestaw 10:
1.Cyfrowe układy telekomunikacyjne podstawy teoretyczne i zasady syntezy -
pod redakcją Władysława Majewskiego i Tadeusza Łuby, wyd. WKŁ 1986 - stan
bardzo dobry (stron 400, twarda, płócienna okładka)
2.Cyfrowe układy scalone - Marian Łakomy, Jan Zabrocki, wyd. PWN 1986 - stan
bardzo dobry (stron 550)
3.Układy scalone serii UCA64/UCY74 parametry i zastosowania, wyd. WKŁ 1990 -
stan bardzo dobry (stron 500, twarda, płócienna okładka)
4.Cyfrowe układy scalone CMOS - Piotr Gajewski, Janusz Turczyński, wyd. WKŁ
1990 - stan bardzo dobry (stron 320)
5.Liniowe układy scalone w technice cyfrowej - Marian Łakomy, Jan Zabrocki,
wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 300)

cena łączna za zestaw: 49 zł
==========================================================

zestaw 11:
1.Układy scalone w stabilizatorach napięcia stałego - Andrzej Borkowski,
wyd. WNT 1985 - stan dobry (stron 285)
2.Stabilizowane zasilacze urządzeń elektronicznych - G.P.Wienesow,
J.L.Smuriakow, wyd. WKŁ 1984 - stan bardzo dobry (stron 240)
3.Zasilanie urządzeń elektronicznych - Andrzej Borkowski, wyd. WKŁ 1990 -
stan bardzo dobry (stron 480, twarda, płócienna okładka)

cena łączna za zestaw: 39 zł
==========================================================

zestaw 12:
1.Mikrokomputer w technice pomiarowej - Ch.Lober, G.Will, wyd. WKŁ 1989 -
stan bardzo dobry (stron 300)
2.Wspomagane komputerem projektowanie obwodów mikrofalowych - Janusz
A.Dobrowolski, wyd. WKŁ 1987 (stron 300, twarda płócienna okładka)

cena łączna za zestaw: 19 zł
==========================================================

lub ewentualnie inne propozycje

pozdrawiam
mariusz




Mariusz Oleszczuk

dodane: 5 Gru 2002 15:38:51



Witam,

ponizej lista ksiazek, ktore jeszcze zostaly
mysle, ze wiele z nich to bardzo wartosciowe pozycje, ktore nic nie stracily
mimo uplywu czasu
podzielilem je na zestawy tematyczne ale to o niczym nie przesadza (to samo
dotyczy ceny) - mozna wybierac i sie targowac:-)
jesli laczna cena wybranych ksiazek przekroczy 100zl wysylka na moj koszt

zestaw 1:
1.Technika odbioru radiowego - Miernictwo - Wilhelm Rotkiewicz, Piotr
Rotkiewicz, wyd. WNT 1962 - stan dobry (490 stron, twarda, p?ócienna oprawa)
2.Miernictwo tranzystorowe - Edward Stolarski, wyd. WNT 1984 - stan bardzo
dobry (290 stron)
3.Miernictwo elektroniczne - Zdzis?aw Karkowski, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1982 - stan dobry (350 stron)

cena za zestaw: 29 zl
==========================================================

zestaw 2:
1.Heteroz??cza pó?przewodnikowe - Marian A.Herman, wyd. PWN 1987 - stan
bardzo dobry (405 stron)
2.Modele elementów pólprzewodnikowych - Wies?aw Marciniak, wyd. WNT 1985 -
stan bardzo dobry (260 stron, twarda p?ócienna ok?adka)
3.Podzespo?y elektroniczne pó?przewodniki poradnik - Janusz Borczy?ski,
Piotr Dumin, Andrzej Milczewski, wyd. WK? 1990 - stan bardzo ndobry (590
stron)
4.Przyrz?dy elektronowe - H.Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas, wyd.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan bardzo dobry (160 stron)
5.Niskowymiarowe przewodniki organiczne - Andrzej Graja, wyd. WNT 1989 -
stan bardzo dobry (320 stron)
6.Diody i tyrystory w pytaniach i odpowiedziach - S.Januszewski, H.?wi?tek,
wyd. WNT 1984 - stan bardzo dobry (220 stron)
7.Elementy pó?przewodnikowe - Krzysztof Brac?awski, Antoni Siennicki, wyd.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan dobry (315 stron)

cena za zestaw: 39 zl
==========================================================

zestaw 3:
1.Naprawa i strojenie odbiorników telewizji kolorowej - S.A.Jeliaszkiewicz,
wyd. WK? 1986 - stan bardzo dobry (stron 370)
2.Kineskopy kolorowe i ich zespo?y - Jerzy Kania, wyd. WK? 1988 - stan
bardzo dobry (stron 350)
3.Naprawa odbiorników telewizyjnych - Leopold B.Witkowski, wyd. WK? 1986 -
stan bardzo dobry (stron 300 + schematy, format A4)

cena za zestaw: 39 zl
==========================================================

zestaw 4:
1.Naprawa kalkulatorów i zegarków elektronicznych - Bogdan Sosi?ski, wyd.
WNT 1986 - stan ?redni (?lady u?ywania, 110 stron, format A4)
2.Naprawa magnetofonów - Boles?aw Urba?ski, wyd. WNT 1987 - stan ?redni
(?lady u?ywania, stron 90 + schematy, format A4)
3.Warsztat napraw sprz?tu elektronicznego - Bogdan Sosi?ski, Andrzej
Andrzejewski, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 85, format A4)

cena za zestaw: 29 zl
==========================================================

zestaw 5:
1.Radioelektronika dla praktyków - Tadeusz Masewicz, wyd. WK? 1986 - stan
?redni (zniszczona ok?adka, 620 stron)
2.Pracownia krótkofalowca - Wiktor Chojnacki, wyd. WK? 1986 - stan dobry
(390 stron)
cena za zestaw: 19 zl
==========================================================

zestaw 6:
1.Uk?ady automatyki cyfrowej - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1984 - stan dobry (stron 125)
2.Systemy techniki cyfrowej - Krzysztof Sacha, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1988 - stan bardzo dobry (stron 250)
3.Przewodnik po technice mikrokomputerowej - Krzyszto Sacha, Piotr
Misiurewicz, Tomasz Kr?glewski, wyd. WNT 1988 - stan bardzo dobry (stron
125)
4.Systemy mikrokomputerowe - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i
Pedagogiczne 1987 - stan dobry (stron 170)
5.Maszyny cyfrowe i ich zastosowanie - pod redakcj? Zdzis?awa Hellwiga, wyd.
Pa?stwowe Wydawnictwo Ekonomiczne 1975 - stan bardzo dobry (stron 470,
twarda, p?ócienna ok?adka)
6.Mikrokomputery poradnik -Herwig Feichtinger, wyd. WK? 1998 - stan dobry
(stron 610, twarda, p?ócienna ok?adka)

cena za zestaw: 39 zl
==========================================================

zestaw 7:
1.Cyfrowe uk?ady scalone - Marian ?akomy, Jan Zabrocki, wyd. PWN 1986 - stan
bardzo dobry (stron 550)
2.Uk?ady scalone serii UCA64/UCY74 parametry i zastosowania, wyd. WK? 1990 -
stan bardzo dobry (stron 500, twarda, p?ócienna ok?adka)
3.Cyfrowe uk?ady scalone CMOS - Piotr Gajewski, Janusz Turczy?ski, wyd. WK?
1990 - stan bardzo dobry (stron 320)
4.Liniowe uk?ady scalone w technice cyfrowej - Marian ?akomy, Jan Zabrocki,
wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 300)

cena za zestaw: 49 zl
==========================================================

zestaw 8:
1.Uk?ady scalone w stabilizatorach napi?cia sta?ego - Andrzej Borkowski,
wyd. WNT 1985 - stan dobry (stron 285)
2.Stabilizowane zasilacze urz?dze? elektronicznych - G.P.Wienesow,
J.L.Smuriakow, wyd. WK? 1984 - stan bardzo dobry (stron 240)

cena za zestaw: 29 zl
==========================================================


pozdrawiam
mariusz




 



© 2001-2012 |
virtuti militari health shado marko

Online: Odwiedzający - 1
+ - 0
Najwięcej odwiedzających: 5 [5 Lip 2009 14:08:59]
Odwiedzający - 5 / + - 0