ARCHIWUM OGŁOSZEŃ RÓŻNYCH |
|
| °Ogłoszenia z 2002 roku° | |
| Sklep - sprzęt rehabilitacyjny ++ części samochodowe ++ |
| Ogłoszenia: / Ogłoszenia 2002-11 / TANIO!!! sprzedam ksiazki - ELEKTRONIKA |
| Autor | Wiadomość |
| Mariusz Oleszczuk
|
dodane: 26 Lis 2002 07:54:28 Witam, ========================================================== do sprzedania ksiazki w zestawach tematycznych - rowniez mozliwosc dowolnego wyboru ========================================================== zestaw 1: 1.Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz układy scalone - Dieter Nuhrmann, wyd. WKŁ 1985 - stan dobry (335 stron) 2.Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz technika cyfrowa - Dieter Nuhrmann, wyd. WKŁ 1986 - stan dobry (320 stron) 3.Elektroniczne urządzenia powszechnego użytku - Zdzisław Karkowski, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1987 - stan bardzo dobry (310 stron) 4.Przewodnik po elektronice - M.Rusek, R.Ćwirko, W.Marciniak, wyd. WNT 1986 - stan dobry (280 stron) 5.Magnetofony i gramofony cyfrowe - B.Urbański, wyd. WKŁ 1989 - stan bardzo dobry (180stron) 6.Kasety magnetofonowe i magnetowidowe - Barbara Iwanicka, Edmund Koprowski, wyd. WKŁ 1988 - stan dobry (230 stron) 7.Leksykon techniki hi-fi i video - J.Auerbach, wyd. WKŁ 1984 - stan średni (240 stron) cena łączna za zestaw: 39 zł ========================================================== zestaw 2: 1.Analogowe układy scalone - M.Nadachowski, Z.Kulka, wyd. WKŁ 1985 - stan średni (zniszczona okładka, 650 stron) 2.Układy półprzewodnikowe - Ulrich Tietze, Christoph Schenk, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (750 stron, twarda płócienna okładka) 3.Wzmacniacze operacyjne teoria i projektowanie - D.J.Połonnikow, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (260 stron) cena łączna za zestaw: 39 zł ========================================================== zestaw 3: 1.Diody i tyrystory w pytaniach i odpowiedziach - S.Januszewski, H.Świątek, wyd. WNT 1984 - stan bardzo dobry (220 stron) 2.Heterozłącza półprzewodnikowe - Marian A.Herman, wyd. PWN 1987 - stan bardzo dobry (405 stron) 3.Modele elementów pólprzewodnikowych - Wiesław Marciniak, wyd. WNT 1985 - stan bardzo dobry (260 stron, twarda płócienna okładka) 4.Podzespoły elektroniczne półprzewodniki poradnik - Janusz Borczyński, Piotr Dumin, Andrzej Milczewski, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo ndobry (590 stron) 5.Przyrządy elektronowe - H.Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan bardzo dobry (160 stron) 6.Niskowymiarowe przewodniki organiczne - Andrzej Graja, wyd. WNT 1989 - stan bardzo dobry (320 stron) 7.Elementy półprzewodnikowe - Krzysztof Bracławski, Antoni Siennicki, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan dobry (315 stron) cena łączna za zestaw: 39 zł ========================================================== zestaw 4: 1.Technika odbioru radiowego - Miernictwo - Wilhelm Rotkiewicz, Piotr Rotkiewicz, wyd. WNT 1962 - stan dobry (490 stron, twarda, płócienna oprawa) 2.Podręcznik metrologii tom II podstawy praktyczne - P.H.Sydenham, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo dobry (790 stron, twarda, płócienna oprawa) 3.Pomiary przyrzadów półprzewodnikowych -J.Kołodziejski, L.Spiralski, E.Stolarski, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo dobry (700 stron, twarda, płócienna oprawa) 4.Miernictwo tranzystorowe - Edward Stolarski, wyd. WNT 1984 - stan bardzo dobry (290 stron) 5.Miernictwo elektroniczne - Zdzisław Karkowski, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1982 - stan dobry (350 stron) cena łączna za zestaw: 49 zł ========================================================== zestaw 5: 1.Naprawa i strojenie odbiorników telewizji kolorowej - S.A.Jeliaszkiewicz, wyd. WKŁ 1986 - stan bardzo dobry (stron 370) 2.Kineskopy kolorowe i ich zespoły - Jerzy Kania, wyd. WKŁ 1988 - stan bardzo dobry (stron 350) 3.Naprawa odbiorników telewizyjnych - Leopold B.Witkowski, wyd. WKŁ 1986 - stan bardzo dobry (stron 300 + schematy, format A4) cena łączna za zestaw: 39 zł ========================================================== zestaw 6: 1.Naprawa kalkulatorów i zegarków elektronicznych - Bogdan Sosiński, wyd. WNT 1986 - stan średni (ślady używania, 110 stron, format A4) 2.Naprawa magnetofonów - Bolesław Urbański, wyd. WNT 1987 - stan średni (ślady używania, stron 90 + schematy, format A4) 3.Warsztat napraw sprzętu elektronicznego - Bogdan Sosiński, Andrzej Andrzejewski, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 85, format A4) cena łączna za zestaw: 29 zł ========================================================== zestaw 7: 1.Radioelektronika dla praktyków - Tadeusz Masewicz, wyd. WKŁ 1986 - stan średni (zniszczona okładka, 620 stron) 2.Pracownia krótkofalowca - Wiktor Chojnacki, wyd. WKŁ 1986 - stan dobry (390 stron) 3.Układy scalone w sprzęcie elektroakustycznym - Cezary Rudnicki, wyd. NOT-SIGMA 1987 - stan dobry (220 stron) cena łączna za zestaw: 19 zł ========================================================== zestaw 8: 1.Układy automatyki cyfrowej - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1984 - stan dobry (stron 125) 2.Systemy techniki cyfrowej - Krzysztof Sacha, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1988 - stan bardzo dobry (stron 250) 3.Przewodnik po technice mikrokomputerowej - Krzyszto Sacha, Piotr Misiurewicz, Tomasz Kręglewski, wyd. WNT 1988 - stan bardzo dobry (stron 125) 4.Systemy mikrokomputerowe - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1987 - stan dobry (stron 170) 5.Maszyny cyfrowe i ich zastosowanie - pod redakcją Zdzisława Hellwiga, wyd. Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne 1975 - stan bardzo dobry (stron 470, twarda, płócienna okładka) 6.Mikrokomputery poradnik -Herwig Feichtinger, wyd. WKŁ 1998 - stan dobry (stron 610, twarda, płócienna okładka) cena łączna za zestaw: 39 zł ========================================================== zestaw 9: 1.Montaż elementów elektronicznych na płytkach drukowanych - A.Baldwin-Ramult, K.Jeleń, Henryk Oleksy, A.Szyszkowski, wyd. WKŁ 1984 - stan dobry (340 stron) 2.Złącza sprzętu elektronicznego - S.Stępień, R.Ziółkowski, M.Rozwadowski, wyd. WKŁ 1981 - stan bardzo dobry (220 stron) 3.Technologia dla elektroników - Stefan Okoniewski, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1980 - stan dobry (170 stron) 4.Odprowadzanie ciepła z przyrządów półprzewodnikowych - T.Pelc, J.Borczyński, wyd. WKŁ 1986 - stan bardzo dobry (300 stron) cena łączna za zestaw: 29 zł ========================================================== zestaw 10: 1.Cyfrowe układy telekomunikacyjne podstawy teoretyczne i zasady syntezy - pod redakcją Władysława Majewskiego i Tadeusza Łuby, wyd. WKŁ 1986 - stan bardzo dobry (stron 400, twarda, płócienna okładka) 2.Cyfrowe układy scalone - Marian Łakomy, Jan Zabrocki, wyd. PWN 1986 - stan bardzo dobry (stron 550) 3.Układy scalone serii UCA64/UCY74 parametry i zastosowania, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo dobry (stron 500, twarda, płócienna okładka) 4.Cyfrowe układy scalone CMOS - Piotr Gajewski, Janusz Turczyński, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo dobry (stron 320) 5.Liniowe układy scalone w technice cyfrowej - Marian Łakomy, Jan Zabrocki, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 300) cena łączna za zestaw: 49 zł ========================================================== zestaw 11: 1.Układy scalone w stabilizatorach napięcia stałego - Andrzej Borkowski, wyd. WNT 1985 - stan dobry (stron 285) 2.Stabilizowane zasilacze urządzeń elektronicznych - G.P.Wienesow, J.L.Smuriakow, wyd. WKŁ 1984 - stan bardzo dobry (stron 240) 3.Zasilanie urządzeń elektronicznych - Andrzej Borkowski, wyd. WKŁ 1990 - stan bardzo dobry (stron 480, twarda, płócienna okładka) cena łączna za zestaw: 39 zł ========================================================== zestaw 12: 1.Mikrokomputer w technice pomiarowej - Ch.Lober, G.Will, wyd. WKŁ 1989 - stan bardzo dobry (stron 300) 2.Wspomagane komputerem projektowanie obwodów mikrofalowych - Janusz A.Dobrowolski, wyd. WKŁ 1987 (stron 300, twarda płócienna okładka) cena łączna za zestaw: 19 zł ========================================================== lub ewentualnie inne propozycje pozdrawiam mariusz |
| Mariusz Oleszczuk
|
dodane: 5 Gru 2002 15:38:51 Witam, ponizej lista ksiazek, ktore jeszcze zostaly mysle, ze wiele z nich to bardzo wartosciowe pozycje, ktore nic nie stracily mimo uplywu czasu podzielilem je na zestawy tematyczne ale to o niczym nie przesadza (to samo dotyczy ceny) - mozna wybierac i sie targowac:-) jesli laczna cena wybranych ksiazek przekroczy 100zl wysylka na moj koszt zestaw 1: 1.Technika odbioru radiowego - Miernictwo - Wilhelm Rotkiewicz, Piotr Rotkiewicz, wyd. WNT 1962 - stan dobry (490 stron, twarda, p?ócienna oprawa) 2.Miernictwo tranzystorowe - Edward Stolarski, wyd. WNT 1984 - stan bardzo dobry (290 stron) 3.Miernictwo elektroniczne - Zdzis?aw Karkowski, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1982 - stan dobry (350 stron) cena za zestaw: 29 zl ========================================================== zestaw 2: 1.Heteroz??cza pó?przewodnikowe - Marian A.Herman, wyd. PWN 1987 - stan bardzo dobry (405 stron) 2.Modele elementów pólprzewodnikowych - Wies?aw Marciniak, wyd. WNT 1985 - stan bardzo dobry (260 stron, twarda p?ócienna ok?adka) 3.Podzespo?y elektroniczne pó?przewodniki poradnik - Janusz Borczy?ski, Piotr Dumin, Andrzej Milczewski, wyd. WK? 1990 - stan bardzo ndobry (590 stron) 4.Przyrz?dy elektronowe - H.Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan bardzo dobry (160 stron) 5.Niskowymiarowe przewodniki organiczne - Andrzej Graja, wyd. WNT 1989 - stan bardzo dobry (320 stron) 6.Diody i tyrystory w pytaniach i odpowiedziach - S.Januszewski, H.?wi?tek, wyd. WNT 1984 - stan bardzo dobry (220 stron) 7.Elementy pó?przewodnikowe - Krzysztof Brac?awski, Antoni Siennicki, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1986 - stan dobry (315 stron) cena za zestaw: 39 zl ========================================================== zestaw 3: 1.Naprawa i strojenie odbiorników telewizji kolorowej - S.A.Jeliaszkiewicz, wyd. WK? 1986 - stan bardzo dobry (stron 370) 2.Kineskopy kolorowe i ich zespo?y - Jerzy Kania, wyd. WK? 1988 - stan bardzo dobry (stron 350) 3.Naprawa odbiorników telewizyjnych - Leopold B.Witkowski, wyd. WK? 1986 - stan bardzo dobry (stron 300 + schematy, format A4) cena za zestaw: 39 zl ========================================================== zestaw 4: 1.Naprawa kalkulatorów i zegarków elektronicznych - Bogdan Sosi?ski, wyd. WNT 1986 - stan ?redni (?lady u?ywania, 110 stron, format A4) 2.Naprawa magnetofonów - Boles?aw Urba?ski, wyd. WNT 1987 - stan ?redni (?lady u?ywania, stron 90 + schematy, format A4) 3.Warsztat napraw sprz?tu elektronicznego - Bogdan Sosi?ski, Andrzej Andrzejewski, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 85, format A4) cena za zestaw: 29 zl ========================================================== zestaw 5: 1.Radioelektronika dla praktyków - Tadeusz Masewicz, wyd. WK? 1986 - stan ?redni (zniszczona ok?adka, 620 stron) 2.Pracownia krótkofalowca - Wiktor Chojnacki, wyd. WK? 1986 - stan dobry (390 stron) cena za zestaw: 19 zl ========================================================== zestaw 6: 1.Uk?ady automatyki cyfrowej - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1984 - stan dobry (stron 125) 2.Systemy techniki cyfrowej - Krzysztof Sacha, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1988 - stan bardzo dobry (stron 250) 3.Przewodnik po technice mikrokomputerowej - Krzyszto Sacha, Piotr Misiurewicz, Tomasz Kr?glewski, wyd. WNT 1988 - stan bardzo dobry (stron 125) 4.Systemy mikrokomputerowe - Piotr Misiurewicz, wyd. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1987 - stan dobry (stron 170) 5.Maszyny cyfrowe i ich zastosowanie - pod redakcj? Zdzis?awa Hellwiga, wyd. Pa?stwowe Wydawnictwo Ekonomiczne 1975 - stan bardzo dobry (stron 470, twarda, p?ócienna ok?adka) 6.Mikrokomputery poradnik -Herwig Feichtinger, wyd. WK? 1998 - stan dobry (stron 610, twarda, p?ócienna ok?adka) cena za zestaw: 39 zl ========================================================== zestaw 7: 1.Cyfrowe uk?ady scalone - Marian ?akomy, Jan Zabrocki, wyd. PWN 1986 - stan bardzo dobry (stron 550) 2.Uk?ady scalone serii UCA64/UCY74 parametry i zastosowania, wyd. WK? 1990 - stan bardzo dobry (stron 500, twarda, p?ócienna ok?adka) 3.Cyfrowe uk?ady scalone CMOS - Piotr Gajewski, Janusz Turczy?ski, wyd. WK? 1990 - stan bardzo dobry (stron 320) 4.Liniowe uk?ady scalone w technice cyfrowej - Marian ?akomy, Jan Zabrocki, wyd. WNT 1987 - stan bardzo dobry (stron 300) cena za zestaw: 49 zl ========================================================== zestaw 8: 1.Uk?ady scalone w stabilizatorach napi?cia sta?ego - Andrzej Borkowski, wyd. WNT 1985 - stan dobry (stron 285) 2.Stabilizowane zasilacze urz?dze? elektronicznych - G.P.Wienesow, J.L.Smuriakow, wyd. WK? 1984 - stan bardzo dobry (stron 240) cena za zestaw: 29 zl ========================================================== pozdrawiam mariusz |
|
© 2001-2012 | virtuti militari health shado marko
|